Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme yöntemleri nelerdir?

Web sitemizde Banka / Kredi Kartı ile online ödeme, Banka Havale / EFT ile ödeme ve Papara aracılığı ile ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Sitenizden alışveriş güvenli mi?

Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde SSL sertifikası aktif olmaktadır. Tüm kredi kartı bilgileriniz bankanız ve sizin ortak kullandığınız özel bir şifreleme ekranı üzerinden gerçekleşir. Takı Askısı, kredi kartı bilgilerinizi asla göremez ve bu bilgilere ulaşamaz.

Siparişler kaç gün içerisinde kargoya verilir?

Takı Askısı internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler özel günler ve hafta sonları haricinde 1 ila 2 iş günü içerisinde mesai saatleri aralığında kargoya verilir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Mevcut siparişlerinizi ve kargo durumunu sorgulamak için sipariş takip sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ya da size gelen kod ile kargo şirketi üzerinden takip edebilirsiniz.

Hangi kargo firması ile gönderim sağlıyorsunuz?

İnternet mağazamızdan verdiğiniz siparişleri, Yurtiçi Kargo ile gönderimini sağlanmaktayız.

İade veya değişim mevcut mu?

Sitemizden yapıcağınız alışverişlerde iade ve değişim mevcuttur. Bizden kaynaklanan bir hata da kargo bedeli tarafımızdan karşılanmaktadır. Eğer müşteri kendi isteği doğrultusunda değişim talep ederse, kargo bedeli kendisi tarafından karşılanır. Yine kendi isteği doğrultusunda iade talebinde bulunursa, kargo bedeli düşülerek para iadesi yapılmaktadır. Ancak kullanılmış ürünlerin hijyen ve sağlık açısından iade ve değişimleri yapılmamaktadır.